Wieczorną porą większość sklepów zostaje zamkniętych. Ściemnia się, autobusy kursują rzadziej. Wszystko to jednak nie znaczy, że na ulicach nie ma ruchu – wręcz przeciwnie! W niektórych, zwłaszcza większych miastach, prawdziwe życie zaczyna się dopiero wieczorem i trwa do późnych godzin nocnych. Młodzi ludzie wychodzą ze znajomymi do klubów, rodziny  wybierają się na wspólne spacery, niektórzy przed snem chcą spędzić aktywnie czas na rowerze, na rolkach czy tez błagając, a jeszcze inni wychodzą na drinka. Czy pomyślałeś kiedyś o tym, ile  tracisz rezygnując z reklamy w nocy? Ilu klientów mogłoby zobaczyć twój szyld po zmroku, gdyby tylko był podświetlony? Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się nad tym, że jednorazowy zakup dobrego szyldu lub reklamy podświetlanej zwróciłby się w krótkim czasie z nawiązką?

Każdy przedsiębiorca, który zapomina o tym, że jego firma nie przestaje działać wraz z zamknięciem biura o godzinie 16, 17 czy 18 – traci. Prowadzenie działalności to nie tylko wygoda i niezależność, ale również duża odpowiedzialność, także w kwestiach organizacyjnych, a zwłaszcza oszczędnościowych. Warto o tym pamiętać zwłaszcza wtedy, gdy planujemy montaż reklamy. Montowanie reklamy klasycznej zapewni widoczność wyłącznie w ciągu dnia. Ponadto, reklama tego typu nie będzie wyróżniała się na tle konkurencji. Co gorsze, w zimie po godzinie 16, a w lecie po 21 nie będzie już w ogóle zauważalna. Zamawiając reklamę warto zastanowić się nad modułami podświetlanymi. Do wyboru mamy wiele opcji, np. płyty z dibondu, specjalne ekrany i monitory oraz rozwiązanie ciekawe i przykuwające wzrok – litery świetlne.

Niewielki koszt – wielki efekt

Litery świetlne są doskonałe do tego, aby zapewnić sobie atrakcyjną i widoczną reklamę, naprawdę małym kosztem. Reklama tego typu świetnie się prezentuje o każdej porze, zwłaszcza w nocy. Litery wykonywane są z różnych materiałów. Najpopularniejszymi są PCV, aluminium oraz plexi. Niektórzy są przekonani, że reklama podświetlana musi być bardzo dużym miesięcznym kosztem, ponieważ w grę wchodzi pobór prądu. Jednakże, litery podświetlane są za pomocą modułów LED, które są niezwykle energooszczędne i posiadają wysoką jakość, a co ważne – mają długą żywotność. Litery mogą posiadać dowolną wielkość. Dla przykładu; mogą mieć wysokości 300 mm, ale również 1000 mm. Ponadto, dzięki dużej palecie barw materiałów, z jakich wykonywane są litery, oraz różnych sposobów podświetlania, mogą uzyskać różnorodne, zachęcające przechodnia kolory. Litery są bardzo widoczne i eleganckie, dzięki czemu Twoja firma stanie się nie tylko bardziej rozpoznawalna, ale też kojarzona z naprawdę dobrą marka, dbającą o swój wizerunek. Jeżeli jesteś zainteresowany taką reklamą, szukaj firm, które nie tylko wykonają dla Ciebie litery świetlne, ale zajmą się również ich montażem – wszystkie kompleksowe oferty są z podwójną korzyścią dla Ciebie; oszczędzają czas oraz pieniądze.

Identyfikacja zewnętrzna firmy jest niezwykle ważna i mając działalność nie możemy ani o tym zapominać, ani lekceważyć tej kwestii. Jest to niezwykle ważne zwłaszcza wtedy, gdy w okolicy prężnie działa konkurencja. Aby nie ułatwić jej zadania, a samemu walczyć o jak najlepszą pozycję na rynku, warto zainwestować w jedną z najlepszych form reklamy zewnętrznej. Nawet jeżeli koszt wyda Ci się spory (chociaż nie powinno tak być), pamiętaj, że jest to wydatek jednorazowy, który będzie przynosił korzyści 24 godziny na dobę, przez bardzo, bardzo długi czas.