Relacje damsko męskie nie są wcale łatwe, a mężczyźni muszą niekiedy bardzo mocno się starać, aby zdobyć zaufanie kobiety. Zaufanie bowiem jest tym czego każda dziewczyna potrzebuje, aby się otworzyć. Chcesz rozpalić dziewczynę? Zdobądź jej zaufanie!

Oczywiście, każda kobieta nieco inaczej rozpatruje problem zaufania. Dlatego, przed mężczyzną nie ma łatwego zadania. Niektóre z kobiet lubią, gdy daje się im więcej czasu, inne natomiast obdarzają zaufaniem podczas szczerej długiej rozmowy, a jeszcze inne przekonują się o nim, w czasie jakiejś ekstremalnej sytuacji. Jednak zaufanie to nie wszystko, aby rozpalić dziewczynę potrzebne są także….

Afrodyzjaki, feromony, nastrój

Od dawna wiadomo, że aby wprowadzić się nawzajem w doskonały nastrój, który może wspaniale rozpoczynać wieczór i noc są afrodyzjaki. Zaliczamy do nich owoce morza, ale też wiele innych smacznych produktów – najlepiej jest znaleźć takie, które lubi partnerka. Ważny jest również nastrój, który stworzysz Ty swoją osobą. Rozpalić dziewczynę możesz wszędzie – na plaży, na zwykłym spotkaniu, czy na randce – nie zawsze ma znaczenie, czy jest obok was wiele ludzi, czy nie ma nikogo – liczą się gesty, zachowania, spojrzenia. Wiele osób zapomina także o feromonach. Są to specjalne związki chemiczne wytwarzane przez nasz organizm, zupełnie bezwonne, jednak doskonale rozpoznawane przez nasze ciała. Jeśli kobieta, a raczej jej ciało, znajdą u Ciebie feromon, który zapewni je o Twojej seksualności, materiale genetycznym – kobieta bardzo szybko poczuje się rozpalona – to tak zwana chemia.

Czuły a jednocześnie stanowczy

Czułość i stanowczość mogą iść w parze i chcąc rozpalić kobietę, musisz sie tego nauczyć – musisz to też wyważyć. Delikatność sprawia, że kobieta czuje się ważna, stanowczość natomiast daje jej do zrozumienia, że jest pożądaną. Ta mieszkanka działa prawie na wszystkie kobiety! Oczywiści stanowczości nie wolno mylić z natarczywością. Masz być pewny swoich zachowań, ale zawsze obserwuj partnerkę, a jeśli trzeba – dawaj jej jeszcze więcej czułości.